İstanbul Beykoz Duşakabin Ustası

  5 5 üzerinden 1 müşteri yorumuna dayanarak
  (1 müşteri yorumu)

  Firma Adı: Dekofuar Dekorasyon
  Hizmet: Beykoz Duşakabin Tamiri
  Yetkili: Özgür KÜÇÜKTAŞKIN
  Telefon: 0 0216 352 51 34
  Email: info@dekofuar.com.tr

  Tamirci Hakkında

  Beykoz Duşakabin Tamiri Bayimize Hoşgeldiniz!

  Beykoz Duşakabin

  Beykoz Duşakabin Tamiri

  Bayimize ait telefon, adres, yetkili duşakabin ustası gibi iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz. Yetkin ve tecrübeli tamir ustalarımız ile sorunlarınızı en kısa sürede çözmekteyiz. Teknolojik yenilikleri sürekli takip ederek müşterilerimize kaliteli, hızlı ve garantili servis hizmetini sunmaktayız.

  Tamir, bakım, onarım ve servis ekibimiz tamamen profesyonel bir alt yapıya sahiptir. İşini en iyi şekilde yapma bilincinin yanı sıra, siz değerli müşterilerimizin de memnuniyetini ve beğenisini kazanmak adına saygıdan ödün vermeme anlayışı bütün tamirci ve personelimizin vazgeçilmezidir. Usta kelimesinin anlamını biliyoruz ve bayilerimizin işlerine ne kadar önem verdiklerini belirtmekten gurur duyuyoruz.

  Sıkıntı çekmekte olduğunuz arıza için yönlendirilecek olan Beykoz duşakabin bayimiz sayesinde duşa kabin tamircisi ile ilgili arayışınız başarılı bir şekilde sonuçlanmış olacaktır. Tamir servisi olarak hizmet veren bayi personelimiz, en hızlı ve doğru şekilde arızanın kaynağını tespit ederek gereken tamiri gerçekleştirecektir.

  Beykoz Duşakabin tamircisi olan bayimiz için almış olduğunuz hizmetle ilgili olarak yorum ve derecelendirme yaparak diğer müşterilerimize seçim yapmaları konusunda yardımcı olabilirsiniz. Böylelikle aynı veya benzer sorunları yaşayan insanların sorunlarını daha kolay ve daha hızlı bir şekilde çözmelerini sağlayabilirsiniz.

  Yukarıdaki linklere tıklayarak daha detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz. Unutmayın, Beykoz duşakabin tamiri konusunda e-tamirci.com ailesine güvenebilirsiniz.

  Duşakabinlerdeki arızalar ile ilgili olarak en sık karşılaşılan problemler aşağıda sıralanmıştır;

  Beykoz Duşakabin Satışı

  Banyonuzu konforlu ve daha güzel bir hava katmak için ekonomik ve kaliteli çözümler sunmaktayız. Beykoz duşakabin üreticisi olarak fabrikadan halka ucuz, kaliteli, güvenilir, hızlı ve garantili satışlarımız başlamıştır.

  Banyonuza en uygun Duşakabin Modelini seçmek için sitemizdeki görsellerden faydalanabilir ya da banyo tasarımcılarımızın evinizde ücretsiz keşif yapmasını talep ederek kataloglarımızdan seçim yapabilirsiniz.

  Banyonuza duşakabin yaptırmak istiyorsanız bütçenize en uygun fiyatları burada bulacaksınız. Banyonuzda kurulum gerçekleştirmek istediğiniz bölgenin ebatlarıyla birlikte “Bize Ulaşın” sayfamızdan bize ilettiğiniz taktirde, yetkili personelimiz size özel fiyatlandırmayla birlikte dönüş sağlayacaktır. Bununla birlikte uzman ekibimiz, banyonuza uygun model seçimi konusunda size yardım etmekten mutluluk duyacaktır.

  • Sipariş alındıktan sonra ise aşağıdaki aşamalardan sonra banyonuzun yeni ve modern görünüşüne kavuşmuş olursunuz;
  • Banyonuza en uygun modeli seçmek ve net ölçüleri almak için evinize banyo tasarımcımız gelir.
  • Ölçüler alındıktan sonra katalogdan istediğiniz model seçilir.
  • Sizinle karşılıklı olarak sipariş formu düzenlenir.
  • Beğendiğiniz model, fabrikamızda imalata alınarak banyonuzun durumuna göre özel olarak hazırlanır.
  • İmalatı tamamlanan ürününüz servis programına alınarak en geç 7 gün içerisinde banyonuza montajı gerçekleştirilir.

  İstanbul Beykoz Duşakabin Tamiri ve Satışı İçin Etiketler

  Beykoz duşakabin, duşakabin bayileri, duşakabinci, cam mika duşakabin tamiri, duşakabin teknik servis, duşakabin fiyatları, modelleri, firmaları, üretici, uzman, ekonomik, ucuz, kolay, hızlı, kaliteli, garantili, satış.

  1 yorum - İstanbul Beykoz Duşakabin Ustası

  1. 5 5 üzerinden

   :

   Duşakabin tamirini yaptırmak için onca firma aradım hiç kimse yardımcı olmadı. Sorunum rulmanların değişimiydi. E-tamirci’yi buldum ve beykoz’ a hizmet verecek bir usta aradım karşıma gürkan bey çıktı. Saolsun bize çok yardımcı oldu. Rulmanları değiştirdi ve sorunumu kökten çözdü.

   Teşekkür Ederim.

   • :

    Murat bey ilginiz ve değerli yorumunu için biz teşekkür ederiz.

  Yorum Yap